dobrovoľné dražby a realitné služby
dobrovoľné dražby a realitné služby od profesionálov
dobrovoľné dražby a reality
od profesionálov

Chcete predať nehnuteľnosť alebo kúpiť svoj vysnívaný

DOM

Otáznik

BYT

Otáznik

POZEMOK

Otáznik
Bezpečný predaj

Bezpečný predaj

Vytvárame individuálne obchodné postupy na mieru pre každý typ nehnuteľnosti s dôrazom na ochranu budúceho vlastníckého práva kupujúceho a súčasne úhradu celej kúpnej ceny predávajúcemu. Za každej situácie obhajujeme záujmy oboch zmluvných strán.
Marketing a inzercia

Marketing a inzercia

Na prezentáciu nehnuteľností používame v praxi overené postupy ako aj moderné prvky dnešného marketingu. Nehnuteľnosti v našej správe prezentujeme aj na popredných slovenských realitných portáloch, čo predávajúcemu zaručuje dostatok záujemcov.
Profesionalita a rýchlosť

Profesionalita a rýchlosť

Sme skutoční profesionáli vo svojom obore. Objektívne a priamo posúdime všetky okolonosti spojené s predajom, rovnako na strane predávajúceho i kupujúceho. Zodpovedne zvolíme takú postupnosť krokov, ktorej cieľom je rýchly predaj bez kompromisov.
Pre developerov

Pre developerov

Vytvárame špecifický priestor pre developerov, ktorý je zameraný na právny servis a poradenstvo. Spracujeme pre developera celú právnu agendu zahrňajúcu proces predaja, a to od rezervačnej cez kúpno - predajnú zmluvu až po zápis v katastri nehnuteľností.

Výkup nehnuteľností ?

Nechcete čakať alebo sa doteraz nenašiel vhodný záujemca? Nevešajte hlavu, aj v takýchto prípadoch sa môžete na nás spoľahnúť. Ponúkame vám riešenie okamžitého výkupu nehnuteľnosti v hotovosti, bez čakania a bez toho, aby ste museli absolvovať početné obhliadky s prípadnými kupujúcimi. Podrobnejší postup a podmienky samotného výkupu nehnuteľnosti si predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

Áno, peniaze ihneď a bez čakania!

Ako prebieha výkup nehnuteľností

Otáznik

Okamžitý predaj formou priameho výkupu je jednou z foriem rýchleho speňaženia nehnuteľnosti za adekvátnu cenu a na našom trhu funguje už niekoľko rokov. Stačí nás kontaktovať a nechať si spracovať férovú ponuku. Dôležité je, že po akceptácii našej ponuky sa už nemusíte o nič starať, pripravíme všetky dokumenty a prevedieme vás celým procesom.

Sú s výkupom spojené extra poplatky

Otáznik

S výkupom nie sú pre vás spojené žiadne extra poplatky a náklady. Naša férová ponuka zohľadňuje konečnú cenu vyplatenú klientovi. Všetky náklady na právne posúdenie obchodného prípadu, prípravu zmluvnej dokumentácie, úhradu poplatkov notára ako aj poplatkov spojených s katastrálnym konaním hradíme my, bez spoluúčasti klienta.

Kedy mi  bude vyplatená kúpna cena

Otáznik

Za našu stranu garantujeme spravidla úhradu celej kúpnej ceny do 48 hodín (v pracovné dni) od podpísania príslušnej dokumentácie oboma zmluvnými stranami a zároveň podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Upresnenie jednotlivých krokov v čase záleží od zložitosti obchodného prípadu, lokality a typu nehnuteľnosti.

Je problém exekúcia a záložné právo

Otáznik

Vzhľadom na to, že všetky výkupy realizujeme z vlastných zdrojov, bez spoluúčasti bankového sektora, nie je pre nás žiadny problém, pokiaľ na liste vlastníctva viazne ťarcha v podobe záložného práva, exekúcie alebo oznámenia o dražbe. Aj v zložitých situáciách sme pripravení nasadiť všetky naše kapacity, aby sme celý obchod zrealizovali bez zbytočných prieťahov a uspokojili všetky dohodnuté požiadavky klienta.