dobrovoľné dražby a realitné služby
dobrovoľné dražby a realitné služby od profesionálov
dobrovoľné dražby a reality
od profesionálov

Predám Rodinný dom, Strečno pri Žiline

Predám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri ŽilinePredám Rodinný dom, Strečno pri Žiline

ID ponuky

RE2402001

cena

164.800,00 EUR

typ ponuky

predaj

kategória

rodinný dom

lokalita

Strečno

plocha pozemku

565 m2

zastavaná plocha

150 m2

nadzemých podlaží

1

podzemných podlaží

1

suterén

áno

stav

pôvodný

Popis nehnuteľnosti

V Strečne ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, iba 8km od krajského mesta Žilina. Dom v tichej ulici mimo hlavnej cesty, je umiestnený na hranici pozemku ideálneho tvaru a výmery.


Rodinný dom je riešený ako jednopodlažný so suterénom, bez obytného podkrovia, ktorý bol skolaudovaný v roku 1972. Dom je postavený na hranici pozemku, čo je možné využiť v prípadne celkovej rekonštrukcie/prestavbe domu.

Na prízemí je kuchyňa so špajzou a tri izby.  Kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Do každej miestnosti prízemia ako aj do pivnice domu je samostatný vstup z priestrannej chodby. Prízemie je v pôvodnom stave.

V suteréne je kotolňa a sklad náradia. Nájdete tu dve miestnosti na uskladnenie zeleniny a ovocia. Dom je riešený ako celo-podpivničený.


Záhrada vedľa domu je priestranná, s možnosťou využitia na stavbu bazéna a relaxu. Za domom sa nachádza garáž s rovnou strechou pre jedno auto so samostatným vstupom. Pozemok má ideálny tvar obdĺžnika s rozmermi 28m x 20m a celkovou výmerou 565 m2.


Obec Strečno sa nachádza v Žilinskom kraji a susedí s dvoma hradmi, ktorý je zároveň národnou kultúrnou pamiatkou a spoločne tvoria výnimočnú panorámu krajiny. Obec leží vo výške 360 m nad morom. Obec Strečno a hrad sú známymi turistickými miestami. Strečno je výborným východiskom na pešiu a cyklo turistiku s priamym napojením na cyklotrasu, ktorá vedie popri Vodnom diele Žilina až priamo do krajského mesta Žilina.


Výhodou je umiestnenie domu v dostupnosti priemyselnej zóny s možnosťou pracovných príležitostí. (Donghee Slovakia ....)


Občianska vybavenosť obce: Základná škola, Materská škola, Pošta, Potraviny, Pizzeria, Obecný úrad


.Technické údaje:

• Výmera pozemku 565 m2, dĺžka 28m, šírka 20m

• Zastavaná plocha cca 150 m2

• Obytné izby: 3, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC

• Suterén: celo-podpivničený

• Kolaudácia: 1972

• Voda pri pozemku, verejný vodovod, studňa

• Kanalizácia pri pozemku, verejná

• Elektrika pri pozemku, 230 / 400 V

• Počet nadzemných podlaží: 1

• Počet podzemný podlaží: 1

• Garáž: áno

Stav objektu: pôvodný stav

Otáznik
Otáznik
Otáznik
Kontaktná osoba, Aukcionár

Mgr.  Zuzana Karkóová

kontaktná osoba

+421 910 601 006

info@aukcionar.sk