dobrovoľné dražby a realitné služby
dobrovoľné dražby a realitné služby od profesionálov
dobrovoľné dražby a reality
od profesionálov

Predám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTO

Predám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTOPredám 2-izbový byt, Žilina - STARÉ MESTO

ID ponuky

RE2207001

cena

143.900,00 EUR

typ ponuky

predaj

kategória

byt

lokalita

Žilina - centrum

počet izieb

2

poschodie

vyvýšené prízemie

úžitková plocha

54 m2

balkón / loggia

nie

pivnica

ano

stav

rekonštrukcia

EXLUZÍVNE IBA U NÁS !!!

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Žiline na ul. Hollého. Byt sa nachádza v lokalite pár minút pešo od úplného centra Žiliny.

Ide o byt o výmere 54 m2, nachádzajúci sa na 1.nadzemnom vyvýšenom podlaží v zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt je kompletne zrekonštruovaný - betónové podlahy, omietky, nové rozvody IS, vlastný plynový kotol, plastové okná, radiátory, bezpečnostné dvere. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kuchyne s jedálenskou časťou prepojenej s obývačkou a samostatnou spálňou prístupnou z obývačky. Výhodou je veľká kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom a WC, k bytu patrí samozrejme aj pivnica.

Bytový dom je po čiastočnej rekonštrukcii - zateplený, na spoločných priestoroch nové plastové okná. Možnosť parkovania vo dvore bytového domu.

Kontaktná osoba, Aukcionár

Mgr.  Zuzana Karkóová

kontaktná osoba

+421 910 601 006

info@aukcionar.sk